słownik    linki   co nowego    sklep    P&O    wejscie    pomoc    kontakt     

Szanowni użytkownicy serwisu

Cały nasz serwis będzie - obiecujemy! - rósł jak na drożdżach. Codziennie będziemy dodawać użyteczne i ciekawe informacje. To, co widzicie teraz, to dopiero początek.

Ważna prośba.

Jeśli coś wam się na naszych stronach wyjątkowo NIE podoba; jeśli czegoś Wam brakuje; jeśli jakichś informacji chcielibyście mieć więcej; jeśli coś w serwisie nie działa - napiszcie do nas. Czekamy na Wasze opinie. Wszystkie weźmiemy pod uwagę, a najciekawsze opublikujemy.

Redakcja serwisu - redakcja@4media.pl

 

 

Zapraszamy ...

Nowości w części Komunikacja. 

W tym dziale zawsze przeczytasz teksty dotyczące m.in. prasy, radia, telewizji, reklamy zewnętrznej, internetu, reklamy bezpośredniej, telemarketingu, sponsoringu, public relations.

czytaj ...

Nowe teksty dodane do działu Marketing.

Oprócz tekstów czysto teoretycznych możesz tu przeczytać m.in. najciekawsze hasła promocyjne produktów i usług z kraju i zagranicy. Wkrótce będziemy zamieszczać wywiady z ciekawymi ludźmi świata promocji i reklamy. 

czytaj ...

Chciałbyś poznać teksty bezpośrednio związane z procesem sprzedaży, negocjacji etc.?

nwięcej na ten temat ...

Zachęcamy do kontaktu z nami przez Internet. Wysyłając wszelkie listy, opinie, polemiki pod adres redakcja@4media.pl  można stać się współautorem naszych stron internetowych. W niedalekiej przyszłości powstanie grupa dyskusyjna dotycząca rynku mediów.

kontakt ..


4media.pl © 2002